May 2013

Gallery Update - Journey 2: The Mysterious Island Stills

27. may 2013 at 11:11 | Pauline |  Gallery Update
našla sjem dvě nové fotky z filmu Journey 2: The Mysterious Island.
imagebam.com imagebam.com

Josh&Vanessa rares

27. may 2013 at 11:08 | Pauline |  Personal Photos
Našla jsem dvě rare fotky Joshe a Vanessy Hudgens. Jsou sice hodně potagované, ale jso uto oni.
imagebam.com imagebam.com

Fan Photos May 0.7

27. may 2013 at 11:06 | Pauline |  Fan Photos
3 nové fotky z Panamy. Natáčení by už brzy mělo skončit.

New movie - Ape

26. may 2013 at 15:36 | Pauline |  News
Josh dostal novou roli. Jeho další film se jmenuje Ape a jedna se o psychologický thriller. Jde o příběh mladého muže, který bojuje s psychickou nemocí, láskou a hluboce zakořeněným tajemstvím. Nikdo jiný zatím obsazen nebyl a neví se ani, koho bude Josh hrát. Těšíte se na film?

Gallery Update - Today Online 2012 #3

26. may 2013 at 15:28 | Pauline |  Gallery Update
Nová fotka Joshe z tohoto photoshootu.
imagebam.com

Interview with Knoxville.com

24. may 2013 at 20:08 | Pauline |  Interwiews
Oběvily se nějaké rozhovory s Joshem, tak vám je sem přeložím. Tento je se stránkou Knowville.com
Normálně pracujete na rozhovoru s filmovými hvězdami. Ale s Joshem Hutchersonem, ten se tady jen tak poflakuje a dožeduje se otázky:
"Jak často vám dívku v průměru 12-19 let nabídně sňatek?
20-ti letý kus z Hunger Games, přezdívaný "náš chlapes s chlebem" o mnoho stránkách projevujících svou oddanost.
"Čaetěji, než si myslíte", prozradil. "Chápu to. Chápu to. Je to ta POSTAVA, do kterou jsou zamilovaní, že?"
Správně. No, možná. Rodák z Kentcuky, hvězdy od filmu "Most do Země Therabithia" a "Cesta do středu Země", herec s pověstí od doby "Děcka jsou v Pohodě", Hutchersonův svět se otřásl ve chvíli, kdy byl obsazen do role Peety Mellarka, zamilovaného do lukostřelecké hrdinky Katniss Everdeen v "The Hunger Games".Film byl trhák, prodával miliony a vstupenek a knih a časopisů o této sérii.
Lukostřelecké sady obletěly police sportovních obchodů. Fanoušci vznikli na základě úspěchu jara kde každý herec hraje postavu v sci-fi sérii, kde jsou mladí lidé nuceni bojovat na život a na smrt.
Co jednou řekl George Lucas - "Pokud se můžete naladit na fantasy život 11leté holčičky, můžete udělat úspěch v obchodování." - se uplatňuje v The Hunger games. Hutcherson se prostě svezl. A on to ví.
"Byl to skvělý zážitek. Věci jsou pro samozřejmě jiné, než jaké byly před rokem, dvěma nebo pěti. Stále dělám svou věc, jsem sám sebou. Jsem vděčný za tu pozornost, za všechny ty ldi, kteří se přijdou podívat na film."
Je tady pro "vyprávění", říká Hutcherson. Řekněte mu přesědčivý příběh a on udělá váš film.Takhle dostal roli v Epic, první největší animovaný film léta. Je to příběh o bitvě mezi dobým ia špatnými lesními duchy mezi které je přivlečen člověk (Amandy Seyfried).
Jeho postava, Nod je bojovník a listový můž - přísahal, že ochraní Matku Přírodu. Je to volný temperamtní mladý muž, který pochoduje do rytmu svého vlastníjo rytmu. Musí se naučit spolupracovat, aby ochránil Matku přírodu tak, jak by měl.
Hustcherson vděčí své kariére sci-fi a fantasy, alenikdy ho nenpadlo propůjčit svůj hlas animované postavě, než ho oslovil řežisér Christ Wedge (Ice Age).
"Popsal ten svět tak, jak si ho vysnil a zamiloval. Připomělo mi to moje dětství, když jsem si hrál na dvorku a používal svoji fantazii. Byla to šance trochu prožít tu zkušenost. Byl to pro mě magický čas udělala mě nostalgickým."
Dětská láska k vyprávěni ho přiměla upsat se k Hunger Games a jeho pokračování, Catching Fire, který vyjde tento podzim. "A pokud bude třetí Cesta do středu země, chci tam být. Dokončit ten příběh."
Právě natočil Paradise Lost, o maldém surfaři který se zamiluje do neteře notoricky známeho drogového dealera Pabla Escobara (Benicio del Toro).
A jako nejchytřejí dětská hvězda, Hutcherson se snaží plánovat dopředu i když říká "Neplánuju dopředu." Musíte vidět za dny, kdy je roztomilý, ne tak vysoký a všechny holky po něm prahnou.
"Nikdy jsem nebyl člověk orientující se na cíle. Nikdy jsem neřekl, Chci natočit tolik filmů, nebo dělat tyto druhy filmů, nebo být na mnoho obálkách časopisů."
"Ale vždycky sjem chtěl být režisérem a dělat své vlastní věci. Všichni spolupracujeme, vyprávíme příběhy. Ale řežisér je ten, jehož příběh vyprávíme. Úspěch ve filmech jako Hunger Games mě osvobozuje, abych zkusil nějaké riskantnější projekty - nezávislé filmy, neobcyklé role a snad i pozici režisére, sem a tam. Pokud budu mít štěstí. A věřte mi, já ho mám.

Epic Promoshoot 0.2

21. may 2013 at 17:28 | Pauline |  Gallery Update
Našla jsem novou promo fotku z filmu Epic.
imagebam.com

Fan Photos May 0.6

21. may 2013 at 17:27 | Pauline |  Fan Photos
Josh má poslední dobu čím dál méně novinek. Našla jsem jenom jednu fotku z Panamy.
imagebam.com

Personal Photo #11

16. may 2013 at 18:33 | Pauline |  Personal Photos
Novinky dneska nejsou. Jenom jsem našla tuhle starší fotku Joshe a Jennifer na natáčení Hunger Games.
imagebam.com

Epic Photoshoot

15. may 2013 at 19:06 | Pauline |  Photoshoots-2013
Josh nafotil při nějakém rozhovoru pro Epic tento photoshoot, ze kterého jsem našla jednu fotku.
imagebam.com