August 2012

Filmography

31. august 2012 at 18:10 | Pauline


Becoming Glen


Character: Young Glen
Year: 2002
Type: Tv Series
Director: John Whitesell
Date of realesed in USA: -
Date of realesed in Czech Republic: -
Co-stars: Johnny Galecki as Glen

Please

30. august 2012 at 17:27 | Pauline |  Diary
Jako již tradičně nejsou novinky.Prolezla sjem snad všechny stránky,ale o Joshovi nikde nic.No,takže vám zatím připravuji opravdu rozsáhlou a podrobnou filmografii Joshe.Věřím,že o některých rolích jste opravdu neměli ani tušení,protžoe já z nich už šílím.A zároven znovu prosím ty,co se ejště nezůčastnili,aby mi poslali přání pro Joshe do narozeninového projektu.Zatím jich mám 7,takže bych musela hodně improvizovat,abych z toho udělala pořádné video.Více informací se dočtete kliknutím na obrázek.
Byla bych vám moc vděčná.

Biography

29. august 2012 at 11:12 | Pauline
Joshua Ryan Hutcherson se narodil 12. října roku 1992 ve měste Union ve státě Kentucky. Jeho rodiče jsou Michelle a Chris Hutchersonovi. Má mladšího bratra Connora. Když mu byly 4 roky tak si uvědomil,že chce být herec. Aby dosáhl svého snu,tak se jeho rodina přestěhovala do LA,když bylo Joshovi 9 let.
Svou první roli dostal v roce 2002,když mu bylo 10 let. Byla v seriálu House Blend,kde si zahrál po boku Alexandry Chando (The Lying Game). V tom stejném roce Josh dostal roli v pilotním díle seriálu Becoming Glen,ale televize Fox,která jej vlastnil ho nikdy neodvysílala. O pár let později jej přetvořila na seriál The Winner,ale tam už si Josh nezahrál. Na konci roku 2002 si Josh zahrál v jedné epizode seriálu ER.
Jeho první velká role byla v roce 2003 ve filmu American Splendor,který získal i nominaci na Oscara.Jeho kariéra rostla od roku 2005 s filmem Kicking&Screaming. Ve stejném roce se objevil ve filmu Little Manhatten a Zathura: The Space Adventure. Za tuto roli získal první cenu Young Artist Awards v kategorii "Leading Young Actor."
V roce 2006 Joshova kariéra opět poskočila,když získal roli jednoho ze synů Robina Williamse ve filmu RV( Rodina dovolená a jiné neštěstí)Jeho průlomová role se objevila o rok později,ve filmu Bridge to Terabithia (Most do země Terabithia)adaptaci románu Katherine Paterson spolu s Annou Sofií Robb.
V roce 2008 si Josh zahrál synovce Brendan Frasera ve filmu Journey to he centher of the Earth(Cesta do Středu Země) a taky dostal malou roli ve filmu Fragments,ačkoli jeho jméno už tehy bylo hodně známé.I přesto že to nebyl velký hit,Joshova role v Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (Upírův pomocník,2009) sloužila jako vyznamný pokrok.
V roce 2010 si zahrál v úspěšném filmu The Kids Are Alright( Děcka jsou v pohodě) po boku Annette Bening, Julianne Moore, Mark Ruffalo, and Miy Wasikowske. Film dostal čtyři nominace na OscaraJoshova role nejmaldíšho dítěte v rodině,vychovávaného dvě ´ma amtkami vynesla úspěch v průmyslu i u publika.
Josh natočila pokračováni Cesty do středu země,Journey 2:The Mysterious Island úCesta na Tajuplný ostrov) po boku Vanessy Hudgens.
Když se oznámilo,že Josh si zahraje Peetu mellarka ve filmu Hunger Games,filové adaptace románu od Szan Collins,okamžitě se stal celebritou.Před vydáním Hunger Games natočil hororový snímek Detention,na kterém se podílel i jako výkonný producent.
Předtím,než vyjde pokračování Hunger Game: Catching Fire uvidéme Joshe v remaku filmu red Dawn s Chrisem Hemsworhem, bratrem jeh ilmového kolegy Liama, 7 Days In havana, Forger s polu s Hayden Pannettiere a taky jako dabéra filmu Epic.

Jimmy Kimmel Interwiew Animations

27. august 2012 at 16:36 | Pauline |  Graphic
Jelikož opravdu nejsou žádné novinky,dávám sem aspoň animace z rozhovoru s Jimmy Kimmelem.

The Forger Stills #2

26. august 2012 at 21:52 | Pauline |  Carmel - Stills
Našla jsem pár nových fotek z filmu The Firger.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Josh is in Atlanta

26. august 2012 at 16:22 | Pauline |  News
Joshe včera někdo viděl v Atlantě,když byl nakupovat.To znamená,že natáčení už opravdu brzo začně.Jennofer byla v Atlantě už před pár dny.Nemám tušení,kde se nacází teď.Jestli už zůstal v Atlantě,nebo se vrátil do LA.PRavděpodobně je pořád v Atlantě.Mohly by se objevit nějaké fotky.Těšíte se na natáčení Catching Fire?

Detention Behind The Scenes

26. august 2012 at 16:19 | Pauline |  Detention - Behind The Scenes
Našla jsem několik fotek z natáčení filmu Detention.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Red Dawn Stills #3

25. august 2012 at 12:48 | Pauline |  Red Dawn - Stills
Dále sjem našla fotku z filmu Red dawn.
imagebam.com

Hunger Games Behind the Scenes #2

25. august 2012 at 12:46 | Pauline |  The Hunger Games - Behind The Scenes
Našla jsem pár novějších fotek z natáčení Hunger Games.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Detention Stills #2

25. august 2012 at 12:37 | Pauline |  Detention - Stills
Jak jsem zmínila v předchozím článku,našla sjem nové fotky z Joshova filmu Detention.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com